Допомога дітям / Недільна школа "Планета Д"

З моменту свого заснування (1998 р.), Християнська церква "Перемога" постійно співпрацює з соціальними службами міста Чернігова. А саме - проводимо постійні благодійні акції для дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей ВІЛ інфікованих, з неблагополучних сімей, а також дітей хворих на ДЦП та інших недуг ...
Фото-відео:
Image
Image
Image
Image

Влаштовуємо для дітей тематичні вистави, концерти, дитячі ранки, ігротеки, з призами та подарунками.
З 2006 року дитячі вчителя з церкви "Перемога" щотижня (по середах) відвідують дітей в "Протитуберкульозний диспансер (дитячому відділенні)". За ці роки ми допомогли відділенню робити ремонт, шили покривала на дитячі ліжечка, проводили постійні благодійні акції: щороку отримують від церкви нове взуття, нижню білизну і шкарпетки, т.бумагу, миючі засоби. У важкі для діспансеравремена допомагаємо продуктами. На свята (Різдво, Новий рік, Великдень, День захисту дітей..) у відділенні проводимо ранки з солодкими подарунками та іграшками.
Також щотижня проводяться профілактичні бесіди про шкоду куріння, алкоголю, наркотиків. Намагаємося вкласти в кожну дитину доброту, благородні якості людини.
Побувавши один лише раз в такому закладі, побачивши очі цих дітей, Ви ніколи не залишитеся байдужі допомоги ім. Якщо Ви можете допомогти особистою працею або фінансами - приєднуйтесь до нашої команди!
Лідер дитячого служіння - Тимофєєва Оксана тел.моб. 093-5791386