Ласкаво просимо!

Християнська церква "Перемога" - місце для всієї родини

Проєкт «Є надія» створено християнською церквою «Перемога», аби допомогти під час війни тим, хто цього потребує

Війна прийшла в дім кожного українця несподівано. Проте навіть в цей час можна допомагати одне одному.

Тому християнська церква «Перемога» започаткувала проєкт «Є НАДІЯ — допомога під час війни», завдяки якому тисячі наших співгромадян вже отримали допомогу у різних напрямках.

Image

Дивіться онлайн богослужіння, не виходячи з дому

Дивіться служіння онлайн: неділя - 11:00

Посилання на ютуб канал  церкви, де можна знайти трансляцію:www.youtube.com/VictoryChernigov


Про церкву

Християнська церква «Перемога» - це місце, де кожна людина може почути проповідь Слова Божого, прийняти Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем і навчитися будувати правильні стосунки з Богом та іншими людьми, знаходячи мир із самим собою, а також виконати те, заради чого він народився на цій землі.

Християнська церква «Перемога» - це місце для всієї родини, де будь-яка людина, проходячи через пізнання Божих принципів, вчиться будувати своє життя і правильні стосунки з іншими людьми. Тут кожен має можливість розвиватися, духовно зростати, активно і плідно проводити свій час. Наша церква відкрита для всіх!

Як нас знайти в Чернігові

УВАГА!! В зв'язку з пошкодженням молитовного дому церкви через війну, тимчасово богослужіння проходять за адресою: м. Чернігів, пр. Перемоги, 73,(навпроти АТБ біля МакДональдс) вхід із двору, 2 поверх, неділя - 11:00, тел. 098-900-9400

Розклад загальноцерковних богослужінь:
неділя - 11:00
тел. 098-900-9400
Чекаємо на Вас !